Про нас. Пансіонат для людей похилого віку "Срібний вік"

Чи просто вибрати гідний будинок для людей похилого віку в Києві? Так, адже мережа наших пансіонатів пропонує вам вибір із безлічі варіантів. Завітайте на те, що ближче за географічним розташуванням і цікавіше за оформленням.

Кожен наш приватний будинок для людей похилого віку має не тільки комфортні мебльовані кімнати, а й безліч варіантів для дозвілля, повноцінний медичний супровід, проведення реабілітації спеціалізованими лікарями.

Якщо у вашого родича проблеми зі здоров'ям, він має онкохворобу, пережив інсульт, хворіє на цукровий діабет або ревматоїдний артрит, у наших пансіонатах для людей похилого віку знають, як йому допомогти. Для таких потреб у нас працюють реабілітологи, терапевти, фізіотерапевти та медсестри. Також цілодобово вашим близьким зможуть допомагати нянечки та доглядальниці. А для всіх гостей пропонуються послуги масажиста. До речі, у нас приймають і лежачих хворих.

Для кожного з мешканців пансіонату для людей похилого віку складено розпорядок дня, якого намагаються дотримуватися всі. Є окремо відведений час на ранковий підйом та відбій, прийоми їжі, вільний час та лікувальні процедури. Для тих, хто не може пересуватися самостійно передбачена допомога доглядальниці. Харчуються постояльці по п'ять разів на день, весь їхній раціон збалансований і різноманітний. На кожен день тижня розроблено не лише різні страви, але й напої.

Кожен здатний вибрати, як проводити вільний час. Хтось починає малювати, хтось навчається танцям, а ще хтось розгадує ребуси та кросворди чи грає у доміно. Для того, щоб у пансіонаті не нудьгували, ми придумали, як урізноманітнити дозвілля.

Серед переліку лікувальних процедур не лише обстеження та прийом препаратів, а й оздоровча гімнастика. Також у нас працює лікар-реабілітолог, який допомагає відновитись після хвороби.

Більше того, у нас працює психолог, що допоможе будь-кому обговорити свої проблеми та поділитися потаємним. За кожним постояльцем ведеться спостереження, ще надають належний гігієнічний догляд. Тому будьте спокійними, ваші родичі в надійних руках і вдень, і вночі.

Також ми можемо похвалитися великою облаштованою зеленою територією. На ній розташовані лавочки, альтанка, є посадки фруктових дерев. Уся територія озеленена. Наявність пандусів допомагає кожному дістатися будь-яке місце біля пансіонату. Для прогулянок є доріжка, так званий прогулянковий маршрут, що включає зони відпочинку. Наявність відеоспостереження по всій території допомагає розуміти, що відбувається в будинку та біля нього, а також швидко зреагувати у разі непередбачених обставин.

Будинок для людей похилого віку — це цікаве, а не нудне місце, де можна знайти нових друзів, зайнятися коханим хобі, покращити стан свого здоров'я, провести багато часу за прогулянками. Вибирайте «Срібний вік» - будинок для людей похилого віку в Києві (ціни), і ви ніколи не пошкодуєте про такий вибір.

Умови проживання

Наша місія – забезпечити кращий сервіс, догляд та благополуччя своїх постояльців.

Номер "VIP"

Напевно, вибираючи номер для своєї близької людини, ви керуєтеся якимись принципами. Якщо у вас родич, який любить бувати один, його здоров'я мінливе, за ним потрібен постійний догляд і важливий спокій. У такому разі пропонуємо звернути увагу на одномісний номер у нашому пансіонаті.

Цей номер дуже затишний, ціна за нього не велика, а можливість побути в тиші та спокої – це одна з найважливіших характеристик такої кімнати.

У номері немає балкона, але це не заважає спостерігати за тутешньою красою. Наявність величезної території для прогулянок компенсує відсутність балкону. У випадку, коли балкон для вас служить такою собі верандою з квітами, ви можете зайнятися вирощуванням квітів по всьому пансіонату. Добровільна допомога в тому, щоб зробити будинок для людей похилого віку ще краще ще нікому не заважала.

Санвузол розташований на поверсі. Для тих, кому потрібна допомога під час ранкового чи вечірнього туалету, працівники пансіонату завжди на підхваті. У номері є ліжко, шафа, тумбочка, стілець та елементи декору.

Вибираючи цей номер, ваша близька людина залишиться задоволеною. А ви знатимете точно, що родичу ніхто не заважає.

*Наш пансіонат працює за принципом «все включено». Заплативши фіксовану суму вам більше не доведеться за щось доплачувати.

Номер "VIP"

Забронировать
 • багатофункціональне ліжко
 • тумбочка
 • шафа
 • ЖК телевізор
 • стілець
 • спеціальний медичний туалет
 • кондиціонер
 • картина
 • вазон

Номер ,,Люкс"

Чи переживаєте, що ваш близький залишиться один і йому точно необхідна компанія? Радимо обрати двомісний номер. Таким чином разом із вашим близьким буде ще один постоялець. І така компанія не буде надто нав'язливою. Вибираючи цю кімнату, ваш батько, бабуся чи будь-хто інший може знайти собі чудового друга. А з такою людиною освоювати пансіонат надзвичайно цікаво і легко.

Адаптація нових людей відбувається значно краще, коли вони можуть комусь довіряти, адже все тут для них таке нове та незвичне.

Двомісні номери дуже комфортні, вони мають те ж саме, що й інші. Обов'язково є багатофункціональні ліжка, стільці, тумбочки, шафа, а також картини на стінах та вазони з квітами.

Балкон відсутній, але ваші близькі можуть вийти на територію навколо пансіонату і набратися нових сил за вечірньою або ранковою прогулянкою. Завдяки тому, що вся територія озеленена гуляти стає дуже цікаво та корисно. Навіть якщо вони втомилися, на всій території розміщені альтанки та лавочки, присівши на які можна відпочити та продовжити свою прогулянку.

Щодо санвузла, він розташований на поверсі. Але це не заважає постояльцям почуватися комфортно. Відвідування душу вони можуть здійснювати самостійно або попросити про допомогу доглядальниць, няньок.


*Наш пансіонат працює за принципом «все включено». Заплативши фіксовану суму вам більше не доведеться за щось доплачувати.

Номер ,,Люкс"

Забронировать
 • багатофункціональне ліжко
 • тумбочка
 • шафа
 • ЖК телевізор
 • стілець
 • спеціальний медичний туалет
 • картина
 • вазон

Номер "Напівлюкс"

Ваш родич любить живе спілкування та не проти знайти компанію для вечірніх розгадувань ребусів? Пропонуємо обрати тримісний номер. У результаті ваш близький отримує двох сусідів та можливість обговорювати останні новини, ділиться своїми спогадами не залишаючи меж номера.

У тримісних номерах великі панорамні вікна, що дозволяє сонячному світлу робити їх ще світлішими у будь-яку пору року. Таким чином номер стає не лише просторим, а й візуально більшим.

У тримісному номері є балкон. Він настільки облаштований, що там можна влаштовувати вечірні посиденьки. А також чудово тут зустрічати світанок. З балкона та через вікна відкривається чудовий вид на зелену територію. Виглядаючи з номера, ваш близький може побачити, хто і як проводить своє дозвілля на свіжому повітрі. Більше того, можна спланувати, коли самому піти на прогулянку.

Важливим плюсом номера є наявність у ньому санвузла. Виходить, що всі ранкові та вечірні процедури гігієни можна провести на місці, після чого вже залишати номер до вечірнього відбою. Також ми передбачили можливість познайомитись із сусідами заздалегідь. А це означає, що ваш близький не житиме з кимось, не познайомившись із цією людиною перед заселенням.

*Наш пансіонат працює за принципом «все включено». Заплативши фіксовану суму вам більше не доведеться за щось доплачувати.

Номер "Напівлюкс"

Забронировать
 • багатофункціональне ліжко
 • тумбочка
 • шафа
 • ЖК телевізор
 • стілець
 • спеціальний медичний туалет
 • санвузол
 • балкон
 • картина
 • вазон

Номер "Комфорт"

Які плюси можна отримати, замовляючи чотиримісний номер? По-перше, вашому близькому ніколи не буде нудно. Поруч завжди будуть люди зі схожими інтересами та живим спілкуванням, історіями та враженнями. Тому для комфортнішої адаптації краще брати такі номери. Також у цьому є і важливий момент, що біля вашого родича буде стільки людей, що ризик, що з ним щось трапиться мінімальний. У нашому пансіонаті прищеплюється поважне ставлення між постояльцями, взаємопідтримка та довіра. Будьте спокійні, ваша дорога людина у надійних руках та у відмінному місці.

У чотиримісних номерах, крім задерикуватої компанії однолітків, є й інші зручності. Наприклад, наявність балкона, на якому можна посидіти та подумати. Такий балкон ідеальний для любителів побалакати на свіжому повітрі, не залишаючи номер, побути сам на сам із собою або спостерігачем за тим, що відбувається навколо. З балкона відкривається чудовий краєвид на зелену територію.

У номері є санвузол, що спрощує похід у душ і відвідування туалету. Адже все знаходиться поряд.
Вибравши чотиримісний номер, ви автоматично дбаєте про гарний настрій близьких, комфортне перебування, бадьорий настрій завдяки чудовому вигляду з вікон та балкона.

*Наш пансіонат працює за принципом «все включено». Заплативши фіксовану суму вам більше не доведеться за щось доплачувати.

Номер "Комфорт"

Забронировать
 • багатофункціональне ліжко
 • тумбочка
 • шафа
 • ЖК телевізор
 • стілець
 • спеціальний медичний туалет
 • санвузол
 • балкон
 • картина
 • вазон

Номер "Стандарт"

Здавалося б, стільки людей в одному номері це не зручно. Але у наших постояльців інша думка щодо цього питання. У такому номері легше і швидше можна знайти друзів та співрозмовників. Якщо ваш родич має бажання виговоритися, ось та можливість, яка дасть йому це зробити. П'ятимісні номери мають попит, адже вони мають і низку інших переваг.

По-перше, у номері обладнана вбиральня. Таким чином можна зберігати всі речі в одному місці, зручно розклавши їх по поличках.

Крім вбиральні, в номері є балкон, такий балкон дозволяє побачити, що відбувається на вулиці і просто посидіти, милуючись природою та зеленою територією.

У самому номері є санвузол, а це душ і туалет під рукою.

Як бачите, вибір конкретного номера стоїть за вами. Радьтеся з рідними, приїжджайте та подивіться самі, як живуть постояльці. Ми гарантуємо, що в кожному номері є індивідуальне ліжко, ліжко, яке змінюють щодня, тумбочка біля ліжка, стільці та столи, шафи або цілі вбиральні, елементи декору у вигляді картин та вазони.

Ми робимо все можливе, щоб ваші рідні відчували себе як удома, проживаючи щодня на повну.

*Наш пансіонат працює за принципом «все включено». Заплативши фіксовану суму вам більше не доведеться за щось доплачувати.

Номер "Стандарт"

Забронировать
 • багатофункціональне ліжко
 • тумбочка
 • шафа
 • ЖК телевізор
 • стілець
 • спеціальний медичний туалет
 • санвузол
 • балкон
 • картина
 • вазон

Ліцензії та сертифікати

Наші спеціалісти

Гордість нашого будинку для літніх людей – це команда професіоналів вищої кваліфікації. Кожен із наших співробітників: • закоханий у свою роботу • усвідомлює її Велику мету • глибоко поважає та цінує кожного постояльця • постійно вдосконалює свої знання • обов'язково враховує індивідуальні побажання, зауваження та потреби клієнтів та їх родичів • крім професійних якостей, має почуття відповідальності, милосердя, терпіння та такту. Пансіонат для людей похилого віку «Срібний Вік» - оточить літніх людей турботою та увагою, допоможе відновити здоров'я та прискорити реабілітацію після важких хвороб, забезпечить своїм постояльцям кращий сервіс, догляд та благополуччя.

Завідуюча
Полонська Наталія Леонідівна
Завідуюча
Медсестра
Медсестра

Доглядальниця
Доглядальниця