Виктор

Почему-то к домам для престарелых люди относятся скептически. Я решил проверить, насколько правда то, что о них говорят. Давно стоял вопрос о том, что родителям нужно хорошее лечение. Мы решили попробовать обратиться в «Серебряный век». Не скажу, что родители полюбили пансионат с первого взгляда, но может это потому что они такие люди, с «характером». Любят присматриваться и оценивать. В данном случае «любовь» к этому месту пришла к ним со временем. Они перестали переживать о будущем дне, о здоровье, об уборке. Все делают за них. Родители спокойны и счастливы, они могут побыть вдвоем, а мы время от времени посещаем их. Все-таки не такие уж плохие пансионаты, как о них говорят.

30 липня 2018
Віктор

Чомусь до будинків для людей похилого віку люди ставляться скептично. Я вирішив перевірити, чи правда те, що про них говорять. Давно стояло питання про те, що батькам потрібне гарне лікування. Ми вирішили спробувати звернутися до «Срібного віку». Не скажу, що батьки полюбили пансіонат з першого погляду, але, може, це тому, що вони такі люди, з «характером». Люблять придивлятися та оцінювати. В даному випадку "любов" до цього місця прийшла до них з часом. Вони перестали переживати про майбутній день, про здоров'я, прибирання. Усі роблять за них. Батьки спокійні та щасливі, вони можуть побути вдвох, а ми час від часу відвідуємо їх. Все-таки не такі вже й погані пансіонати, як про них говорять. 30 липня 2018

30 липня 2018
Ирина

Мой дедушка всегда мечтал о такой пенсии, когда можно будет пожить для себя. И наконец-то это время пришло. Благодаря этому пансионату он стал бодрым и веселым. Когда мы его навещаем, рассказывает нам, как интересно проводит свое время. Рад, что можно подлечиться не посещая поликлиник с ее длинными очередями. Он говорит, что чувствует себя как дома. А мы этому очень рады. Ведь что может быть лучше чем счастливый дедушка на пенсии. Он радуется жизни, а мы рады за него.

25 червня 2018
Ірина

Мій дідусь завжди мріяв про таку пенсію, коли можна буде пожити собі. І нарешті цей час настав. Завдяки цьому пансіонату він став бадьорим та веселим. Коли ми відвідуємо його, розповідає нам, як цікаво проводить свій час. Радий, що можна підлікуватися, не відвідуючи поліклінік з її довгими чергами. Він каже, що почувається як удома. А ми цьому дуже раді. Адже що може бути краще, ніж щасливий дідусь на пенсії. Він радіє життю, а ми раді за нього. 

25 червня 2018

25 червня 2018