Будинок для людей похилого віку Срібний вік - наші переваги

Наша місія – забезпечити кращий сервіс, догляд та благополуччя своїх постояльців.

Належний догляд
Належний догляд
Найважливіше для постояльців будинку для літніх людей, Київ – це дбайливий та кваліфікований догляд. У нашому пансіонаті ведеться нагляд за людьми похилого віку, їм надається своєчасна допомога та підтримка.
Належний догляд

Що може бути краще, ніж належний догляд за хворими та літніми людьми? У нашому пансіонаті ведеться нагляд за людьми похилого віку, їм надається своєчасна допомога та підтримка.

Якщо людині хочеться прогулятися, вона завжди може попросити про це доглядальницю.

Догляд за людьми похилого віку в Києві пропонують чимало будинків для людей похилого віку, але саме наш приватний будинок робить це якісно. Тільки досвідчені лікарі та медсестри, навчені та добрі нянечки, відповідальні доглядальниці стають частиною колективу «Срібного віку». Якщо вас цікавлять послуги, які ми надаємо, рекомендуємо відвідати розділ «Послуги».

Кваліфікований медичний персонал
Кваліфікований медичний персонал
Будинок для людей похилого віку "Срібний Вік" пишається висококласним, навченим медичним персоналом з великим досвідом роботи, серед яких завідувачка, медсестра, доглядальниця, масажист, реабілітолог та фізіотерапевт.
Кваліфікований медичний персонал

В пансіонаті "Срібний Вік" висококласний, навчений медичний персонал з великим досвідом роботи. У будинку для людей похилого віку «Срібний Вік» працюють саме такі професіонали, серед яких завідувачка, медсестра, доглядальниця, масажист, реабілітолог та фізіотерапевт.

Навіть кухар у пансіонаті відповідає всім вище перерахованим вимогам, у чому ви можете переконатися заглянувши до пункту «Наше меню».

Як бачите, в нашому будинку для людей похилого віку акцент робиться на фахівців різних профілів. Адже всі разом вони гарантують вашому родичу затишне перебування у будинку для людей похилого віку.

 

Комплексне харчування
Комплексне харчування
Постояльцям пансіонату надається п'ятиразове харчування. Меню будинку для літніх людей під Києвом розробляється фахівцями Інституту геронтології імені Д.Ф. Чеботарьова НАМН України з урахуванням потреб кожного.
Комплексне харчування

В пансіонаті всім людям похилого віку запропоновано п'ятиразове харчування. Більше того, спеціально під індивідуальні потреби може бути розроблене дієтичне меню. До свят та посту наша їдальня теж готова.

До догляду за людьми похилого віку ми ставимося дуже серйозно, наше меню розроблено Інститутом геронтології імені Чеботарьова.

Повноцінний раціон кожного постояльця складається зі сніданку, обіду, полуденку, вечері та другої вечері. Перший прийом їжі відбувається о 9 ранку, а останній - о 9 вечора. Залежно від дня тижня змінюється меню. Розклад днями ви побачите у нашій їдальні.

Відеоспостереження та пожежна безпека
Відеоспостереження та пожежна безпека
За тим, що відбувається в пансіонаті «Срібний Вік», ведеться відеоспостереження. Родичі постояльця будинку для людей похилого віку можуть запросити відеозапис і переконатися, що їх близька людина отримує якісний догляд.
Відеоспостереження та пожежна безпека

Коли потрібен догляд за людьми похилого віку, ви звертаєтеся в приватний пансіонат. Це правильне рішення. У будинку для людей похилого віку «Срібний вік» вашим рідним нададуть медичну допомогу, психологічну підтримку та зроблять усе можливе, щоб нагляд за людьми похилого віку був позитивним для цих людей.

Крім того, за тим, що відбувається в «Срібному віці», ведеться відеоспостереження. Надаючи запит керівництву, ви можете отримати відзнятий матеріал, де видно, як живе ваш родич. Так ви будете спокійні за самопочуття та дозвілля дорогої вам людини, а також побачите якість наших послуг у реальності.

Пожежна безпека

У нашому будинку для людей похилого віку дотримано всіх заходів пожежної безпеки.
Встановлено протипожежну сигналізацію, яка виявляє загоряння на початковій стадії та передає сигнал тривоги на пульт протипожежної охорони, запускає програму оповіщення людей, а також приводить у дію систему димовидалення. Це система швидкої та автоматизованої реакції на виникнення осередку пожежі або задимлення, виявленого спеціальними датчиками.
Ми регулярно проводимо інструктажі персоналу будинку для людей похилого віку з пожежної безпеки. На всіх поверхах розміщено плани евакуації під час пожежі, об'єкт, задекларований у базі ДСНС. Сигнал про пожежу виведено на пульт цілодобового спостереження з реагуванням пожежної команди, є всі накази та інструкції.

Наші спеціалісти

Гордість нашого будинку для літніх людей – це команда професіоналів вищої кваліфікації. Кожен із наших співробітників: • закоханий у свою роботу • усвідомлює її Велику мету • глибоко поважає та цінує кожного постояльця • постійно вдосконалює свої знання • обов'язково враховує індивідуальні побажання, зауваження та потреби клієнтів та їх родичів • крім професійних якостей, має почуття відповідальності, милосердя, терпіння та такту. Пансіонат для людей похилого віку «Срібний Вік» - оточить літніх людей турботою та увагою, допоможе відновити здоров'я та прискорити реабілітацію після важких хвороб, забезпечить своїм постояльцям кращий сервіс, догляд та благополуччя.

Завідуюча
Полонська Наталія Леонідівна
Завідуюча
Медсестра
Медсестра

Доглядальниця
Доглядальниця

Отримайте швидкий розрахунок вартості проживання

Отримати розрахунок

Повідомимо вартість за номером телефону

Відгуки

Наша місія – забезпечити кращий сервіс, догляд та благополуччя своїх постояльців..

Чомусь до будинків для людей похилого віку люди ставляться скептично. Я вирішив перевірити, чи правда те, що про них говорять. Давно стояло питання про те, що батькам потрібне гарне лікування. Ми вирішили спробувати звернутися до «Срібного віку».

Віктор

Мій дідусь завжди мріяв про таку пенсію, коли можна буде пожити собі. І нарешті цей час настав. Завдяки цьому пансіонату він став бадьорим та веселим. Коли ми відвідуємо його, розповідає нам, як цікаво проводить свій час. Радий, що можна підлікуватися, не відвідуючи поліклінік з її довгими чергами.

Ірина

Нам із чоловіком завжди було страшно навіть слухати про будинок для людей похилого віку. Але вийшло так, що я весь час у турботах, чоловік пропадає на роботі, а мама почувається не дуже. Їй потрібна підтримка, турбота та увага. Мені було соромно розуміти, що не можу приділяти увагу мамі, як і раніше.

Тетяна