Будинок для людей похилого віку "Срібний вік": що таке геронтологія

вт, 03/03/2020 - 15:37
banner top

Будь-яка людина у певний момент починає думати про старість. Для деяких думка про похилого віку обертається страхом, а інші з повним усвідомленням неминучого готові до пенсійних років. Не існує людини, яка б не хотіла зупинити старіння і максимально довго залишатися здоровою фізіологічно та морально. У нашому приватному пансіонаті для літніх людей піклуються про дотримання основних правил здорового способу життя для людей похилого віку.

Геронтологія – це наука про процес старіння та методи збереження молодості. Тривале вивчення дало змогу знайти фактори, які прискорюють зношування органів та важливих систем людської життєдіяльності. Використовуючи отримані дані, можна зберегти молодість та розширити довжину життя.

Геронтологія – дисципліна про старіння

Завданням геронтології вивчення механізмів старіння. Вчені прагнуть знайти взаємозв'язок між старінням та генетичними процесами, молекулярними змінами в людському тілі.

Старіння щодо науки є руйнівним процесом, що починається через уповільнення фізіологічних механізмів в організмі під впливом різноманітних факторів. Зношування органів неможливо запобігти, він неодмінно веде до смерті.

Залежно від швидкості, старіння може бути:

  • прискореним – швидке старіння під впливом різноманітних причин;
  • нормальним – підходить під вікові рамки;
  • сповільненим – мінімально виражене старіння.

Основний показник людини – це значення її біологічного віку. Цей показник свідчить про рівень фізичного розвитку, враховуючи швидкість обмінних процесів. Коли біологічний вік більший за реальний, тобто привід переглянути спосіб життя, додати правки до раціону харчування, розпорядок неспання та відпочинку.

Основне завдання вчених – знайти та усунути фактори, що викликає старіння внутрішніх органів та систем людських організмів.