Умови проживання
Умови проживання
Умови проживання
Умови проживання
Умови проживання

Догляд за людьми похилого віку в будинку престарілих

сб, 09/29/2018 - 17:27
banner top

З кожним наступним днем ​​народження людина, на жаль, не молодшає. Після настання пенсійного віку, більшість стикається з хронічними захворюваннями та загостреннями, що супроводжуються.

Людина стає менш активною, слух і зір суттєво підводять, зникають деякі інстинкти, погіршується пам'ять, а також інші ознаки старіння.

Літні люди, в силу свого віку, відчувають певний дискомфорт і часто погано почуваються, але вони також можуть бути повноцінними членами суспільства.

Обставини та самотність – вихід є!

У кожного свій життєвий шлях, турботи, проблеми та інтереси. Часто не вистачає часу на належний догляд за літніми родичами (робота, побутові труднощі, відстань). Це викликає внутрішнє почуття тривоги та провини, що близька та рідна людина відчуває самотність, нестачу спілкування та уваги. Але не варто так зневірятися, вихід є завжди.

Наша компанія надає послуги з догляду за літніми людьми в особі компетентної та відповідальної завідувачки з досвідом роботи понад 12 років, медсестри та доглядальниці. Ми ретельно перевіряємо та відбираємо персонал, щоб клієнти пансіонату відчували комфорт та затишок, а їхні родичі не хвилювалися.

Привітна, дбайлива, з обов'язковим досвідом роботи доглядальниця (найчастіше жінка) зможе позбавити самотності, вчасно принести ліки, приготувати їжу, підтримати розмову, виконати особисті доручення та скласти компанію у будь-яких справах та починаннях.

5 причин звернутися до пансіонату «Срібний вік»:

  1. Здоров'я. Підопічний завжди перебуватиме під наглядом, здійснюється контроль прийому ліків та спостереження за станом після їх прийняття.
  2. Побут. Співробітники пансіонату створюють комфортну обстановку, у кожній кімнаті відчувається домашній затишок та людське тепло.
  3. Живлення. Повноцінна здорова їжа та доброзичливий ненав'язливий для відвідувачів контроль за дотриманням режиму дня.
  4. Гігієна. При тяжких захворюваннях (для «лежачих» підопічних) доглядальниця регулярно здійснює санітарно-гігієнічні процедури.
  5. Навколишній світ. Персонал організовує пізнавальне та корисне дозвілля, забезпечує прогулянки, відвідування цікавих місць, по можливості.

Висвітлити всі переваги роботи нашого персоналу неможливо. Адже вони стають частиною життя людини похилого віку, її другом і порадником, який постійно знаходиться поруч. Крім того, в пансіонаті багато інших людей похилого віку, схожих віком і інтересами.

Наші співробітники завжди дотримуються важливого правила роботи – це турбота про безпеку. Часто люди похилого віку можуть забути вимкнути електричні прилади, газ, воду, вхідні двері, а іноді й свої особисті дані. У пансіонаті доглядальниці постійно стежать за цим з метою запобігання негативним наслідкам. А хто простежить за цим у домашніх умовах?

Ми гарантуємо надійний та гідний догляд для ваших літніх батьків або близьких родичів та пропонуємо денний, нічний та цілодобовий супровід доглядальниці.

Чим відрізняються співробітники нашого пансіонату? Любов'ю до людей похилого віку, відповідальністю перед ними та самими собою за належний догляд та нагляд, рішучістю та бажанням допомогти, розумінням ситуації, що склалася.

Звертайтеся до нашого будинку престарілих і ми зможемо разом забезпечити гідне перебування вашої близької людини в нашому пансіонаті і позбавити його самотності.

Автор: Завідувачка відділення Полонська Наталія Леонідівна - Кваліфікований лікар-психіатр