Харчування в приватних будинках для людей похилого віку

ср, 06/26/2019 - 12:13
banner top

Давно відомо, що правильне харчування сприяє здоров'ю та довголіттю. З віком настають певні зміни в організмі. Він більш зневоднений, схильний до розвитку таких хвороб, як цукровий діабет і гіпертонія, оскільки слабшає толерантність до глюкози, знижується функція ферментів і виділення слини. Крім того, відбувається деформація стравоходу і кишечника, жовчний міхур гірше виводить жовч, більше накопичується холестерину, від чого страждає печінка і судини.

Раціон людей похилого віку повинен бути збалансованим і різноманітним, а його калорійність дещо нижча, ніж у людей працездатного віку.

Основні компоненти функціонального харчування у похилому віці

Меню людей похилого віку обов'язково має включати такі продукти:

  • Дари моря. Після 60 років на столі мають бути продукти, які містять поліненасичені жирні кислоти. Їх можна знайти в червоній рибі, скумбрії та оселедці слабкого посолу. Будь-яку рибу слід вживати не менше двох разів на тиждень. Омега 3 людей похилого віку допомагає в лікуванні хвороб серця, суглобів, а також допомагає у профілактиці старечих деменцій та психозів.
  • Сало та різні види м'яса. Їжа повинна забезпечувати людей похилого віку життєвою енергією, оскільки з роками її стає все менше. Півтора сантиметри підшкірного свинячого сала містять арахідонову кислоту, що збільшує тривалість життя. Людям похилого віку можна їсти свинину, яловичину і навіть баранину. У телятині міститься шкідливий холестерин та багато пуринових основ, які викликають захворювання суглобів, особливо у літньому віці.
  • Продукти, які містять пребіотики. Немікробні речовини стимулюють зростання та розвиток власної нормальної мікрофлори в кишечнику. Вони містяться в гороху, артишоку, бананах та інших продуктах.
  • Вітаміни. Вітаміни для людей похилого віку грають дуже важливу роль. У літньому віці обов'язково потрібні сирі овочі та фрукти – щодня людям похилого віку слід з'їдати до 400 г овочів та фруктів, які переважно виростають у даному регіоні.
  • Рослинна та вершкове масло. Вживання олії рекомендується обмежити однією ложкою на день. У невеликому шматочку вершкового масла міститься добова норма вітаміну Д, тому його можна додавати до гречаної або іншої каші, приготовленої на сніданок.
  • Продукти, що виконують функцію «мітли» в організмі. Це, перш за все, мюслі, пластівці та висівки. У висівках багато клітковини, яка стимулює роботу млявого кишечника.
  • Пробіотичні (збагачені кисломолочні) продукти. Часто у людей похилого віку виникає непереносимість молочних продуктів. Молочний казеїн затримує рідину в організмі та викликає набряклість. У цьому випадку слід переходити на кисломолочні продукти, які добре засвоюються організмом. Ще 1908 року російський учений І. Мечников довів, що запорука кавказького довголіття – це чисте повітря і вода, а й кисломолочні продукти.
  • Продукти, що містять цинк. З віком відбувається зниження швидкості передачі нервового імпульсу рахунок процесів демієлінізації. Відомо, що для нормального оновлення мієліну організму потрібний цинк. Дефіцит цинку є причиною зниження настрою в літньому віці, тому рекомендується вживати 100 г гарбузового насіння або насіння соняшника на день. Таке додавання до раціону харчування людей похилого віку сприятиме не тільки достатньому надходженню цинку в організм, але й підвищенню якості регенерації мієлінового волокна та сприятиме профілактиці депресії в літньому віці.

Ритм харчування у літньому віці

Коли говорять про режим харчування людей похилого віку, то часто мають на увазі, що харчуватися вони повинні часто – не рідше 4-5 разів на день. Але правильний ритм – це необов'язково часто, головне – це регулярно. Сенс регулярності полягає в тому, щоб привчити організм у певний час включатися у створення «травного контейнера».

Меню в пансіонатах для людей похилого віку

У приватних пансіонатах для людей похилого віку постояльцям має бути не тільки тепло і затишно, а й ситно. Для цього лікарем-дієтологом розробляється меню на 7 днів для людей похилого віку по 4 столах залежно від захворювань та інших показників. Меню дня збалансоване за кількістю білків, жирів та вуглеводів. Періодично проводиться анкетування, за результатами якого страви можуть змінюватись. Контроль якості харчування здійснюється лікарем та медсестрами. Обов'язково проводиться органолептичний аналіз (бракераж) їжі.

Для лежачих хворих, а також людей, що страждають на запори, розробляється спеціальне меню, в якому враховуються їх індивідуальні потреби. Для тих, хто має складності з пережовуванням, їжа перемелюється. Для постояльців будинку престарілих, які страждають на цукровий діабет, накривається окремий стіл.

Найчастіше у людей похилого віку з різних причин знижується апетит, а багато з них дуже вибагливі в їжі, тому кухарі будинків для літніх людей завжди дотримуються високих стандартів і готують із душею. Страви у них не лише корисні, а й дуже смачні.

Автор: Завідувач відділенням Полонська Наталія Леонідівна - Кваліфікований лікар-психіатр