Пансіонат Блакитні озера

Київська обл., с. Підгірці, вул. Боровкова, 100

Коли веселість домішується до зморшок, вона чарівна. Якийсь ореол осяює радісну старість.
Віктор Марі Гюго

Яку картинку ви б намалювали, якби вас попросили зобразити безтурботну та гідну Осінь життя? Ніхто не захотів би в поважному віці залишитися наодинці зі своїми хворобами, образами та спогадами у порожніх стінах квартири.
Ідеальна картинка це – мальовничий, екологічно-чистий куточок природи, затишний, красивий та безпечний будинок, своєчасно надана допомога у разі погіршення самопочуття, цікаве спілкування та дозвілля, доброзичлива та ненав'язлива турбота та догляд, які не обтяжували б близьких людей та радість зустрічей з ними. у приємній та комфортній обстановці.
Всі ці умови забезпечує елітний будинок для літніх людей «Блакитні озера», який знаходиться в мальовничій місцевості недалеко від Києва. Тут все розраховане на комфортне та безпечне проживання людей похилого віку та осіб, які перенесли важкі захворювання та травми. Продумані в найдрібніших деталях розташування котеджу, підбір персоналу, медичне обслуговування, інтер'єр, меню, розпорядок дня, система безпеки (поручні, пандуси, кнопки для виклику персоналу, камери відеоспостереження тощо).
У Пансіонаті «Блакитні озера» є номери на одну, дві, три та чотири особи, які оснащені меблями та обладнанням, що відповідає останнім європейським вимогам гігієнічності, комфорту та безпеки.
Окрім організації дозвілля та щоденного догляду в будинку для людей похилого віку, наші постояльці забезпечені висококваліфікованим медичним супроводом. До нас звертаються родичі людей похилого віку або тяжкохворих, коли потрібно:

1. Турбота про пацієнтів після перенесення інсульту чи інфаркту.
2. Кваліфікований догляд людей з хворобою Паркінсона чи Альцгеймера.
3. Дбайливий та кваліфікований нагляд за пацієнтами, які мають проблеми сечівнику та травної систем.
4. Допомога пацієнтам із набутими психічними та неврологічними проблемами (деменцією).
5. Догляд за літніми людьми, які страждають на хвороби суглобів і опорно-рухового апарату (артрит, подагра, парез, контрактура і т.д.).
6. Допомога при цукровому діабеті будь-якого типу та організація правильного харчування.
7. Цілодобове спостереження за пацієнтами із хворобами серцево-судинної системи.
8. Всебічна допомога та догляд за онкохворими та пацієнтами в період реабілітації після терапії онкохвороб або операцій з видалення злоякісних новоутворень.

Переваги мережі будинків для людей похилого віку для догляду за літніми людьми «Срібний Вік», та Пансіонату «Блакитні озера» зокрема в тому, що всі його співробітники:

  • усвідомлюють потребу своєї професії;
  • розуміють важливість місії, яку вони виконують;
  • щиро люблять свою роботу та кожного постояльця.

Все в організації режиму дня, інтер'єру, графіка лікувальних процедур, забезпечення безпеки та комфорту - тут продумано до дрібниць.
Кожен день ваших літніх родичів може бути затишним, комфортним та цікавим у заміському пансіонаті «Блакитні озера».