Пансіонат Чайка

Київ, вул. Ситняківська, 10 (Святошино).

 

Будьте на старості так само веселі, як у молодості. Молодість, подібно до жайворонка, має свої ранкові пісні; старість, подібно до солов'я, повинна мати свої вечірні пісні.
Крістіан Нестел Боуві

Сучасний, по-домашньому затишний, комфортний і безпечний – пансіонат для людей похилого віку, або тяжкохворих людей «Чайка» – це частина "сім'ї" приватних будинків для людей похилого віку "Срібний Вік".
Пансіонат «Чайка» розташований у мальовничому місці на правому березі Києва, має велику упорядковану територію, стильну та сучасну архітектуру, яка враховує всі вимоги безпеки та комфорту людей, які мають особливі потреби.
У будівлі передбачені пандуси для інвалідних візків та зручні поручні, спеціально розроблені додаткові сходинки; відсутні пороги, гострі кути, вузькі коридори – що робить перебування тут зручним і зводить нанівець ймовірність побутових травм.
Приміщення та кімнати будинку для літніх людей «Чайка» – просторі та світлі, а всі предмети меблів виконані з високоякісних, гіпоалергенних матеріалів, що дозволяють регулярно проводити вологе прибирання та дезінфекцію в будівлі.
Наші постояльці можуть вибрати для себе, за бажанням, одно-, двох, трьох та чотиримісні кімнати. У кожному номері передбачені тривожні кнопки, а в приміщенні ведеться відеоспостереження.

Крім того, люди похилого віку або пацієнти, які проходять у будинку для людей похилого віку, Київ лікування та реабілітацію після тяжких захворювань (травм), 24 години на добу і без вихідних отримують грамотний та турботливий догляд за літніми людьми, професійне медичне спостереження.

Крім цього завдяки тісному партнерству з Медичною Академією ім. Шупика, постояльці "Чайки" отримують безкоштовні консультації вузькопрофільних лікарів вищої категорії.

У пансіонаті «Чайка», як і в інших будинках для людей похилого віку мережі «Срібний Вік», кожному постояльцю забезпечений індивідуальний підхід, відповідно до його потреб та стану здоров'я. Наші лікарі розробляють для кожного клієнта спеціальне дієтичне меню, всі страви якого готують професійні кухарі з продуктів, які проходять ретельний контроль якості та свіжості.

Рідні та близькі люди наших літніх гостей можуть довірити нам організацію їхнього цікавого дозвілля, комфортного, безпечного, якісного повсякденного життя. Вони мають можливість щодня виходити на відеозв'язок зі своїми родичами та відвідувати їх у будь-який зручний час, щоб переконатися у відмінних умовах утримання, доброзичливому відношенні персоналу та чудовому настрої дорогих людей!