Пансіонат Оболонь

Київ, вул. Лісозахисна, 11-Б


З віком у людей похилого віку збільшується потреба у увазі і турботі. На жаль, не всі родичі можуть забезпечити самостійний догляд і допомогти своїм бабусям, дідусям, батькам. Це може бути обумовлено безліччю причин, зокрема необхідністю працювати, щоб покривати свої базові потреби та своєї сім'ї.
Деякі й раді б доглядати своїх старих родичів, але вони не мають відповідних навичок. Інші не можуть забрати до себе старих через обмежену житлоплощу. Причини можуть бути різними і всі вони є поважними.

Особливості догляду за людьми похилого віку

Більшість людей не готові повністю змінювати своє життя через необхідність допомагати людям похилого віку. Крім того, багатьом людям похилого віку потрібний медичний догляд. Це з різними захворюваннями, яким схильний організм людини, особливо у тому віці. Не маючи належних знань, організувати належний догляд складно. Найважче доводиться людям, у родичів яких є психічні розлади, склероз, цукровий діабет, а також тим, чиїм родичам потрібна реабілітація після інсульту. У таких випадках потрібна кваліфікована медична допомога. Тому люди шукають альтернативні варіанти допомоги людям похилого віку. До них відносяться, як правило, послуги доглядальниці або спеціалізованих установ.
Для деяких людей неприйнятно пускати в своє житло сторонню людину, навіть якщо вона має бездоганні рекомендаційні листи. Таким чином можна наразити себе і свою сім'ю на небезпеку. Деякі недобросовісні доглядальниці можуть нехтувати своїми обов'язками або грубо і некоректно ставитися до людей похилого віку. Тому багато хто обирає пансіонати для літніх.

Будинок для людей похилого віку має такі переваги:

  • Наявність медичного устаткування. Це дозволяє забезпечити догляд за лежачим хворим та організувати відновлення після інсульту. Наприклад, спеціальні ліжка дають можливість змінювати становище пацієнта, і уникнути у своїй утворення пролежнів. Інтернат для інвалідів також має все необхідне обладнання.
  • Здорове харчування. Збалансований раціон дозволяє забезпечити догляд за людьми похилого віку в пансіонаті. Дієти складаються виходячи з наявності конкретних захворювань у людини та рекомендацій лікаря. У пансіонаті застосовується 5-разове харчування. Меню розроблено інститутом геронтології імені Д.Ф. Чеботарьова.
  • Соціальна адаптація Пансіонат Оболонь дає можливість людям похилого віку адаптуватися до навколишнього світу.
  • Щоденна гігієна. Догляд за старими батьками в пансіонаті включає регулярний прийом душу або ванни та зміну спідньої білизни. При необхідності видаються пелюшки, підгузки, рукавички, бинти, миючі засоби. Хоспіс пропонує кращий сервіс. Це підтверджують позитивні відгуки клієнтів.
  • Взаємозв'язок із сім'єю. Родичі можуть регулярно відвідувати постояльців, які перебувають у безпеці. Пансіонат обладнаний системами відеоспостереження.

Послуги та особливості перебування в будинку для літніх людей у Києві:

Геріатричний пансіонат «Срібний вік» пропонує широкий спектр послуг з догляду за людьми похилого віку. Приватний центр надає:

Існують помилкові припущення, що послуги пансіонатів є дорогими. Однак кожна людина, яка довірила нам життя свого літнього родича та догляд за ним, підтвердить протилежне. При підрахунку вартості послуг погодинної доглядальниці, медсестри, що приходить додому, харчування, поїздок до лікарні, сума вийде значно вищою від ціни за перебування старих у пансіонаті.

У більшості випадків розміщення людей похилого віку в приватній установі дає можливість вирішити відразу кілька завдань:

  • забезпечення професійного догляду;
  • надання медичних послуг, включаючи лікування;
  • зниження навантаження на сімейний бюджет

Вартість послуг залежить від низки факторів, у тому числі: статі, віку та самопочуття потенційного постояльця. Не потрібно спиратися на думку тих, хто каже, що розміщення людей похилого віку в пансіонаті обходиться дуже дорого. У будинку для людей похилого віку «Срібний вік» завжди у пріоритеті: турбота, увага та комплексний догляд.