Пансіонат Осокорки

Київ, вул. Центральна (перехрестя вул. Центральна та 164-а Садова)

Вечірні години життя можуть бути найпрекраснішими, подібно до того, як красиві пелюстки квітки розпускаються останніми.
Семюел Смайлс

Прекрасне розташування у екологічно чистому, мальовничому районі Києва Осокорки на Лівому березі Дніпра. Найкрасивіша зона для прогулянок в оточенні сосен.
Шляхетний та вишуканий інтер'єр з каміном, роялем та картинами на стінах. При цьому комфорт, простір та безпека для постояльців – продумані до дрібниць та виконані відповідно до європейських стандартів.
Дбайливий цілодобовий догляд та спостереження, якісна, кваліфікована та своєчасна медична допомога, дієтичне харчування з урахуванням потреб кожного клієнта – все це про елітний приватний будинок для літніх Осокорки, який є частиною мережі пансіонатів для тяжкохворих та людей похилого віку «Срібний вік».
На жаль, у менталітеті наших співвітчизників будинок для літніх людей асоціюється зі зрадою, непотрібністю, поганими умовами проживання та грубістю персоналу. У той час, як за кордоном проживання людей похилого віку або тяжкохворих людей у ​​спеціалізованих установах – це широко поширене і абсолютно нормальне явище. Місією мережі елітних будинків для людей похилого віку «Срібний Вік», які розташовані в місті Київ та Київській області, є прищепити в Україні культуру комфортної, безпечної, красивої старості з прекрасним доглядом, консультаціями лікарів вищої категорії всіх спеціалізацій, з цікавим спілкуванням та дозвіллям у гарній місцевості. стильним та ретельно продуманим дизайном.

Постояльці в Пансіонаті для людей похилого віку «Осокорки» проживають відповідно до їхніх побажань, а також – стану здоров'я в комфортабельних номерах на одного, двох, трьох або чотирьох осіб.
Обстановка, меблі, відсутність порогів, широкі дверні отвори та коридори, наявність додаткових поручнів, сходів і пандусів тривожні кнопки у всіх кімнатах та відеоспостереження на території будинку для людей похилого віку – все тут зроблено з урахуванням потреб людей, які мають проблеми з пересуванням та виконані з надсучасних, якісних, гіпоалергенних матеріалів.

На території Пансіонату для людей похилого віку Осокорки передбачено тренувальний майданчик, для безпечного та щадного відновлення людей після перенесених травм, операцій, серйозних захворювань.
Не секрет, що жителі Києва поважного віку, а також люди, які проходять реабілітацію після складних захворювань або змушені постійно перебувати в ліжку, страждають від нестачі спілкування, турботи, свіжого повітря і часто виявляються самотніми та безпорадними у квартирах багатоповерхівок, на відміну від мешканців сільської місцевості. Рідні люди, діти та онуки людей похилого віку, які живуть у столиці, змушені перебувати у надшвидкому темпі сучасного життя, роботи та побутових турбот. Тому фізично не встигають бути весь час поряд з людьми похилого віку або надавати догляд за лежачими хворими, які, через вік і набуті захворювання, стають безпорадними. При цьому страждають обидві сторони - родичі страждають від почуття провини і непідйомного вантажу відповідальності і турботи, що впали. А літні чи хворі люди – страждають від відчуття безпорадності, нудьги та страху за власне життя, адже черговий напад захворювання може статися, коли вони зовсім одні.
У цій ситуації сучасний, по-домашньому затишний, безпечний будинок для людей похилого віку – чудове рішення для всіх. Родичі постійно перебувають на зв'язку зі співробітниками пансіонату, мають можливість регулярно виходити на сеанси відеозв'язку з дорогими людьми, відвідувати їх. А люди поважного віку перебувають у атмосфері теплої турботи, підтримки, грамотного медичного супроводу у будь-який час без вихідних.
Спілкування з іншими постояльцями та персоналом, рукоділля, перегляд фільмів, смачне харчування та прогулянки красивою територією – роблять будні постояльців будинку престарілих Осокорки схожими на відпочинок у комфортабельному санаторії.