Пансіонат Зазим'я

с. Зазим'я вул. Будівельників, 23

Новий елітний пансіонат для людей похилого віку під Києвом

Будинок для людей похилого віку під Києвом – дає можливість забезпечити ваших літніх родичів щохвилини професійним доглядом, цікавим дозвіллям та прогулянками на чистому повітрі в екологічно чистій місцевості!
У яких ситуаціях мешканці Києва починають шукати для своїх дорогих пенсіонерів сучасний та комфортний будинок для людей похилого віку за містом? Розглянемо основні мотиви.
Всі люди, незалежно від віку, з нетерпінням чекають на період відпусток, щоб відпочити від робочих буднів та побутових справ, насолодитися красою природи, поспілкуватися з новими цікавими співрозмовниками. І дуже несправедливо спостерігати за тим, як наші дорогі пенсіонери, перебуваючи у заслуженій відпустці за віком чи станом здоров'я, змушені, здебільшого, перебувати у чотирьох стінах міської багатоповерхівки.
Крім нудьги, одноманітності та відчуття власної непотрібності, людина похилого віку, залишившись вдома одна, наражає себе на небезпеку. Люди похилого віку схильні до травматизму, мають проблеми з пам'яттю та інші хронічні захворювання, стан їх здоров'я може різко погіршитися в будь-який момент.
І вже зовсім безрадісними стають дні тих людей похилого віку, які мають проблеми з пересуванням або зовсім – прикутих до ліжка.
«Срібний Вік» – це мережа сучасних, елітних, комфортних пансіонатів для людей похилого віку у місті Київ та області. Ми раді повідомити своїх клієнтів про відкриття нового відділення будинку для людей похилого віку в селищі Зазим'я, поряд з Києвом.

Будинок для людей похилого віку «Срібний Вік» у Зазим'ї – без сумніву можна назвати одним із найкращих приватних будинків для людей похилого віку в нашій країні. Назвемо основні причини цього:

  1. Цей будинок для людей похилого віку спочатку будувався спеціально для асистивного проживання людей похилого віку, відповідно до їх потреб і виходячи з існуючих архітектурних норм і стандартів.
  2. Зручне розташування пансіонату для людей похилого віку в екологічно чистій зоні поряд з Києвом. Постояльцям та їхнім родичам буде легко, комфортно і швидко добиратися до нашого будинку для людей похилого віку зі столиці, при цьому вони щодня дихатимуть чистим повітрям, а не вихлопними газами мегаполісу. Екологічно чиста, мальовнича місцевість, сосновий ліс поруч, доглянута територія та зимовий сад із птахами – благотворно впливають на здоров'я та психологічний стан людей похилого віку.
  3. Високий рівень безпеки. Будівля будинку для людей похилого віку в Зазим'ї має новітню систему безпеки, суперсучасну протипожежну систему. На всій території пансіонату ведеться відеоспостереження, а в кожній кімнаті є тривожні кнопки.
  4. Усім постояльцям нашого будинку для літніх людей забезпечені: професійна, кваліфікована медична допомога, невпинний контроль за станом здоров'я, чітке виконання плану лікування та реабілітації для кожного пацієнта та терплячий, дбайливий, ненав'язливий щоденний догляд та гігієна.
  5. Якісне, збалансоване, дієтичне харчування. Меню для постояльців будинку для людей похилого віку спеціально розробляється інститутом геронтології України, з урахуванням індивідуальних особливостей організму кожного з них. Крім того, у новому відділенні «Срібного віку» в Зазим'ї є три рівні очищення води.
  6. Комфортне проживання та цікаве дозвілля. Затишна, домашня атмосфера, сучасний, зручний та лаконічний інтер'єр приміщення, туалет у кожній палаті, бібліотека, зона для спілкування та настільних ігор, місце для перегляду кінофільмів, спілкування з ровесниками та медичним персоналом зроблять перебування ваших дорогих людей у ​​цьому будинку престарілих цікавим, насиченим, різноманітним та приємним.