Будинки для інвалідів у Києві та Київській області

пт, 08/14/2020 - 15:55
banner top

Інтернати для інвалідів у Києві відрізняються за рівнем комфорту, умовами проживання та медичного обслуговування. Приватний пансіонат для інвалідів «Срібний вік» пропонує різні варіанти, що враховують інтереси людей з обмеженими можливостями, їхніх рідних та фінансові можливості пацієнтів.

Вартість проживання у приватному пансіонаті для інвалідів «Срібний вік» у Києві

Наш приватний інтернат для літніх інвалідів приймає людей похилого віку, інвалідів, лежачих хворих та інші категорії осіб, які потребують постійного спостереження або догляду.
Вартість проживання визначається індивідуально для кожного пацієнта та залежить:

 • від обраного номера для проживання (в наявності кімнати на 1, 2, 3, 4, 5 осіб);
 • загального стану людини (самостійно доглядає себе, потребує медичної допомоги, лежачий хворий, що вимагає постійного догляду);
 • переліку медичних послуг та ліків, необхідних пацієнтові.

Перед надходженням в будинок престарілих та інвалідів з пацієнтом та його рідними обговорюється порядок проживання та обслуговування, розпорядок дня, медичні призначення та інші важливі питання, від яких залежать комфортні умови життя. Сума оплати розраховується за результатами співбесіди та визначення обсягів послуг.

Будинок-інтернат для інвалідів «Срібний вік» забезпечує найкомфортніші умови проживання.

Зазвичай, соціальні інтернати для інвалідів не можуть запропонувати вибір умов для своїх пацієнтів. На відміну від них приватні пансіонати та інтернати враховують інтереси інвалідів та людей похилого віку. Пансіонат «Срібний вік» пропонує умови для проживання різного рівня комфортабельності.
Ми дбаємо про здоров'я пацієнтів, для чого:

 • використовуються сучасні медичні ліжка, зручні для лежачих хворих та людей, які зазнають складнощів при русі;
 • забезпечується повноцінний догляд за лежачими пацієнтами (регулярна зміна положення тіла, користування катеторами, допомога при фізіологічних відправленнях, годування тощо);
 • регулярно проводяться медичні огляди;
 • організовано постійне спостереження особами, які мають медичну освіту;
 • забезпечені оптимальні кліматичні умови – спліт системи у кожному номері.

З урахуванням того, що люди похилого віку та обмежені в русі люди відчувають постійний недолік у спілкуванні, ми пропонуємо:

 • кімнати для проживання, розраховані від 2 до 5 осіб, у яких пацієнт завжди може поспілкуватися з однолітками та постійно перебуває під наглядом сусідів;
 • обладнаний хол, де можна разом зустрітися, подивитися телевізор, пограти у настільні ігри та дружно провести вільний час;
 • просторі балкони, на яких можна дихати повітрям, якщо важко виходити надвір;
 • зручні стежки для прогулянок дільницею.

Рідні та близькі можуть відвідувати людей, які проживають у пансіонаті, дізнаватися про їхнє самопочуття у медичного та обслуговуючого персоналу.

Що врахувати під час вибору будинку-інтернату?

Вибираючи спеціальний будинок інтернат для людей похилого віку та інвалідів у Києві та Київській області, необхідно розглянути різні варіанти та вибрати той заклад, в якому вашим рідним буде зручно та добре.

Для цього враховуються такі фактори, як:

 • матеріальні умови для проживання (стан будівлі, номерів, прилеглої ділянки, наявність медичного обладнання для догляду та надання першої допомоги);
 • рівень підготовки персоналу, включаючи медичних працівників, доглядальниць;
 • психологічний клімат, що склався в пансіонаті, включаючи взаємини між мешкаючими людьми та ставлення співробітників до своїх підопічних;
 • місце знаходження інтернату (віддаленість від міста, наявність та стан під'їзних доріг, відстань до найближчої станції швидкої допомоги).

Доброзичливе ставлення до пацієнтів – це один із найважливіших критеріїв вибору. Дуже важливо, щоб літня людина мала можливість вибирати:

 • у якому номері він хоче оселитися;
 • скільки сусідів хотілося б мати у кімнаті;
 • хто саме буде його сусідом.

Оскільки люди тягнуться до спілкування більш менш активно, необхідні номери, розраховані на різну кількість проживаючих.

Правила прийому та порядок проживання в будинках-інтернатах

Законодавчі акти України регламентують правила прийому до державних будинків – інтернатів для людей похилого віку. З іншого боку, завжди існує черга, тобто. поселення очікується довго.
Приватні пансіонати не встановлюють обмежень та приймають людей незалежно від їхнього стану та наявності у них родичів.
Основна умова – це добровільна згода самого пацієнта та його близьких людей.
Для поселення до приватного інтернату необхідно:

 • написати заяву;
 • підписати договір про зміст із зазначенням умов проживання та плати за послуги;
 • надати дані медичного спостереження з рекомендаціями щодо догляду.

Проживання в приватному будинку інтернаті для інвалідів та людей похилого віку може бути тривалим або короткочасним із зазначенням остаточної дати. Надалі за бажання пацієнта в термін перебування в інтернаті може бути продовжено.
Розпорядок дня в пансіонаті єдиний для всіх, хто проживає з коригуванням на стан здоров'я. У ньому передбачено час догляду за собою, денного сну, медичних процедур, прогулянок, розважальних заходів.


Відповідно до рекомендацій фахівців геронтологів складається щоденне меню. Для гарного самопочуття людей похилого віку та хворих людей розклад розрахований на п'ятиразовий прийом їжі.

Який будинок-інтернат для людей похилого віку можна вибрати?

Якщо ви ще не вирішили, який будинок-інтернат для літніх людей вибрати для своїх рідних, відвідайте мережу будинків для інвалідів та літніх "Срібний вік" і ознайомтеся з пропонованими умовами.
Ми не просто доглядаємо хворих і людей похилого віку, ми робимо все, щоб вони були задоволені.