Будинок для людей похилого віку для літніх людей з остеопорозом

пн, 03/30/2020 - 18:20
banner top

Остеопороз у людей похилого віку, зокрема у жінок старше 55-60 років, зустрічається досить часто. З віком швидкість руйнування кісткової тканини набагато вища за швидкість її оновлення. Кістки стають менш щільними і більш схильними до переломів. Це з різними чинниками, зокрема з різким зниженням рівня естрогену, зменшенням фізичної активності та супутніми хронічними захворюваннями.

Особливості лікування остеопорозу

Грамотний підхід до лікування та профілактики остеопорозу в похилому віці допомагає вирішити багато проблем похилого віку, уникнути серйозних травм, позбавити пацієнтів від хронічних болів, суттєво підвищити якість та тривалість їхнього життя. Він включає в себе:

  • Немедикаментозні методи лікування остеопорозу у людей похилого віку, збалансоване харчування, підвищення фізичної активності, що сприяє зміцненню м'язів і кісток, без надмірних навантажень.
  • Тривалий прийом лікарських засобів з використанням комбінованої медикаментозної терапії.
  • Лікування супутніх хвороб, що погіршують перебіг остеопорозу та знижують ефективність лікарських засобів. До них належать: атеросклероз, проблеми травної системи, артеріальна гіпертензія.

Остеопороз у літніх потребує проведення заходів щодо запобігання травмонебезпечним ситуаціям, перегляду раціону харчування, корекції способу життя. У цьому людям похилого віку допоможе досвідчений персонал спеціалізованої установи. Будинок людей похилого віку для літніх людей з остеопорозом – це тиша, затишок, доглянута територія, відремонтовані приміщення, цілодобове спостереження та своєчасна медична допомога.