Будинок для людей похилого віку "Срібний Вік": арт-терапія для пенсіонерів

вт, 03/03/2020 - 14:49
banner top

У приватних пансіонатах «Срібний Вік» практикуються найсучасніші та найдієвіші методики для підвищення якості життя постояльців, поліпшення їхнього фізичного самопочуття та емоційного стану. До одним із найбільш популярних та ефективних методів належить арт-терапія – корекція психоемоційного здоров'я за рахунок творчості. Ця терапія має кілька напрямків – кожен може вибрати відповідне заняття до душі.

Методики арт-терапії

Творчість корисна у будь-якому віці. У старості захоплення певним заняттям найчастіше стає необхідністю. Під арт-терапією мається на увазі:

  • Живопис. У ролі натури можна використовувати людей, звірів чи птахів. Літні люди можуть передавати власні переживання та проблеми через малюнки.
  • Ліплення. Розвиває когнітивні функції та дрібну моторику.
  • Рукоділля. На старості у людей з'являється багато вільного часу. Це чудова нагода навчитися в'язати спицями або гачком, вишивати, плести мережива.
  • Танці та музика. Вокальні вправи чудово зміцнюють дихальний апарат. Танці сприятливо впливають на фізичний стан – покращують координацію, швидкість рухів, зменшують ризик травмування.

Арт-терапія дозволяє активізувати здібності мозку, які раніше не задіялися, що сприятливо впливає загальний стан когнітивних функцій людини. Це позитивно позначається на функціонуванні інших органів прокуратури та систем. Іншими словами – арт-терапія дозволяє продовжити життя, запобігає деменції та іншим проблемам.
 

У нашому пансіонаті «Срібний вік» заняття арт-терапією проводяться під контролем досвідчених фахівців та професійних психологів. Ми знаємо, як розвинути творчі здібності у будь-якій людині м'яко та ненав'язливо. Творчість принесе в життя фарби і зробить її більш насиченою.