Хоспіс для онкохворих

ср, 09/18/2019 - 14:07
banner top

Хоспис онкохворих – установи для тяжкохворих, у яких забезпечується догляд за онкохворими та полегшення фізичного та психологічного стану пацієнта.

Як правило, в такі заклади поміщаються люди з онкологічними захворюваннями. Багато хто сприймає хоспіси для онкохворих як удома смерті, але це не так. Концепція пансіонатів для онкологічних хворих в Україні розвивається, та передбачає забезпечення всіх потреб хворого та гідного проживання, орієнтуються на потреби людини у тяжкому стані.

Багато хто негативно ставиться до подібних установ через моральні та етичні міркування. Визначаючи рідного в хоспіс, багато хто боїться засудження, відчуває провину за те, що «кинули» хворого. Ця думка помилкова.

Підтримка та медичний догляд за онкохворими

Пансіонати для онкохворих, насамперед – кваліфікований догляд за онкохворими у Києві та допомога хворим у скрутній ситуації.

Мета хоспісу – полегшення больових синдромів, лікування та реабілітація після онкологічних захворювань, підтримка та медичний догляд за онкохворими. У разі часто вживається поняття «Паліативна допомога». Вона спрямована не лише на поліпшення чи полегшення фізичного стану хворого, а й на соціальну та моральну підтримку пацієнта та його родичів.

Завдання такого лікування передбачають постійне спостереження лікаря, проведення лікування, спрямованого на зменшення та пом'якшення больових синдромів, підтримку здатності хворого якнайдовше вести активне життя, психологічну допомогу.

Забезпечити максимальний комфорт хворих людей похилого віку в домашніх умовах практично неможливо. По-перше, це важке емоційне навантаження для родичів та самого хворого. Важко день у день бачити, як страждає рідна людина. По-друге, відсутність своєчасної медичної допомоги може збільшити стан хворого.

Усі хоспіси для онкохворих мають сучасне медичне обладнання, яке дозволяє проводити регулярні процедури для покращення фізичного здоров'я.

Тому спеціалізовані установи – хоспіси для онкохворих – це оптимальний варіант поліпшення становища онкохворих та його родичів.

Пансіонати для онкохворих

Пансіонат «Срібний вік» пропонує професійну підтримку та догляд для людей, яким потрібна реабілітація після тривалого лікування онкологічних захворювань.

Пансіонат для онкохворих пропонує:

  • повне діагностичне обстеження;
  • щоденний моніторинг стану пацієнта;
  • призначення медикаментозного лікування;
  • контроль режиму харчування та прийому ліків;
  • допомога при гігієнічних процедурах;
  • щоденне прибирання кімнати;
  • послуги медсестри-доглядальниці;
  • широкий вибір дозвільних розваг;
  • лікувальні фізичні вправи та ін.

Меню пацієнта складається дієтологом, виходячи з показників загального фізичного стану. Розробляються індивідуальні програми відновлення.

Але найголовніше – психологічна підтримка. Для ефективності реабілітації онкохворих дуже важливо дати людині зрозуміти, що вона не одна, і може розраховувати на допомогу небайдужих людей. Дозволено регулярні зустрічі із родичами.

Соціалізація також задає позитивний настрій людям похилого віку. Спілкування з однолітками та активне залучення до соціального життя – невід'ємна частина терапії.

Кваліфікований догляд за літніми онкохворими

Персонал пансіонату для онкохворих зробить перебування максимально комфортним та повноцінним.

Умови проживання максимально наближені до домашніх. Усі номери забезпечені всім необхідним – душові, санвузли, вбиральні для зберігання речей та ін. Залежно від тарифу надаються індивідуальні номери або загальні кімнати.
Головне завдання будинку для людей похилого віку «Срібний вік»  - допомогти важкохворій людині подолати труднощі, допомогти повернутися до активного життя та забезпечити гідні умови проживання.

Автор: Завідувачка відділення Полонська Наталія Леонідівна - Кваліфікований лікар-психіатр