Пансіонат для хворих на деменцію

пн, 09/27/2021 - 16:37
banner top

Деменція – невиліковне, поступово прогресуюче захворювання, внаслідок якого людина потребує комплексного догляду. Пансіонат «Срібний вік» забезпечує лікарську підтримку та цілодобовий нагляд за людьми, які зіткнулися з цим нейродегенеративним синдромом. Наш будинок для хворих на деменцію – установа, яка має все необхідне, щоб піклуватися про тих, хто страждає порушенням когнітивних процесів. Будьте впевнені, що Ваші близькі будуть у центрі уваги співробітників пансіонату.

Особливості проживання у приватній установі

«Срібний вік» - пансіонат для хворих на деменцію, в якому створені всі умови для розміщення та цілодобової турботи. У нас сформовано повністю безпечне середовище. Кімнати оснащені комфортними у використанні меблями, адаптованим обладнанням. У режимі 24/7 люди отримують необхідну допомогу. Наші постояльці можуть розраховувати на:

 • постійне медичне спостереження;
 • чіткий порядок дня;
 • правильне та збалансоване харчування;
 • помірні та корисні для здоров'я фізичні навантаження;
 • якісний гігієнічний догляд;
 • різноманітні дозвільні заходи.

У стінах пансіонату гарантовано своєчасні медичні огляди, контроль прийому ліків, моніторинг стану організму, профілактика супутніх захворювань. Підтримуюче лікування дозволяє домогтися зупинення руйнівних процесів, які є неминучими при деменції.

Переваги звернення

Деменція – захворювання, яке поступово прогресує. Іноді людина не усвідомлює, що вона робить і може становити загрозу для оточуючих. Дбати про хворого у стінах власного будинку чи квартири – завдання, часом непосильне для родичів. Вихід – звернення та укладання договору із установою, де персонал забезпечує необхідну підтримку та турботу. Пансіонати для хворих на деменцію в Києві пропонують різні умови для постояльців. «Срібний вік» вигідно виділяється рядом переваг:

 • продумана до дрібниць інфраструктура (пандуси, покажчики, поручні, ковзані підлоги, спеціальні санвузли);
 • використання методик та процедур, що дозволяють уповільнити вікову деградацію;
 • транспортна доступність, розташування в екологічно чистому районі з гарною природою, просторими зеленими зонами для відпочинку та прогулянок;
 • ввічливе, доброзичливе, терпляче та дбайливе ставлення персоналу до кожного з постояльців;
 • доступна вартість проживання в пансіонаті, яка влаштують більшість сімей

Усі умови обговорюються при першій зустрічі чи дзвінку. Приватні пансіонати для хворих на деменцію оснащені сучасним обладнанням і технікою. На території нашої установи ведеться цілодобове відеоспостереження. "Срібний вік" гарантує безпечне проживання постояльцям, а родичам зворотний зв'язок у будь-який час.

Фахівці пансіонату

У пансіонаті «Срібний вік» догляд здійснюють дбайливі співробітники, які знають все про таке захворювання, як деменція. Наші фахівці - лікарі, вузькопрофільні лікарі, психологи, медсестри та доглядальниці з розумінням ставляться до постояльців. Персонал у пансіонатах для хворих на деменцію проходить спеціальне навчання. Кожен із фахівців має профільну освіту. Для нових гостей складається індивідуальна програма з урахуванням вікових особливостей, тяжкості захворювання. Телефонуйте, щоб дізнатися детальну інформацію! Двері нашої установи відчинені для людей з порушенням когнітивних процесів.