Відновлення судин головного мозку у людей похилого віку

вт, 03/03/2020 - 15:39
banner top

З роками у головному мозку спостерігаються патологічні зміни. Стінки кровоносних судин стають не такими еластичними, формуються бляшки холестерину, звужуються просвіти артерій, утворюються тромби і аневризми. Також відбуваються порушення циркуляції крові, у тканинах спостерігається кисневе голодування.

Після 50 років у багатьох людей виникають незворотні зміни нервових волокон, м'язових тканин та стінок судин. Відновлення судинних стінок головного мозку у людей похилого віку проводиться з використанням вітамінів, лікарських засобів. Також пацієнти повинні дотримуватися здорового порядку дня та спеціальної дієти.

Методи відновлення судин головного мозку

Для зміцнення та відновлення судин у головному мозку у приватному пансіонаті "Срібний Вік"  використовуються різноманітні методики:

  • Медикаментозна терапія. Використовуються вітаміни, препарати для зміцнення стінок судин та їх розширення, засоби від артеріальної гіпертензії та інші.
  • Лікувальна гімнастика. З її допомогою вдасться нормалізувати кровообіг у головному мозку. Гімнастика дозволяє зняти м'язові спазми, усунути запаморочення. У період реабілітації після аневризми для відновлення судин головного мозку використовують лікувальну гімнастику за спеціальною програмою.
  • Правильний раціон харчування. З меню виключається гостра, смажена, жирна їжа. Заборонено їсти напівфабрикати, копченості, ковбасу, пити каву та газовану воду. У раціон додають свіжі фрукти та овочі, кисломолочні продукти, дієтичну рибу та м'ясо, цільнозернову крупу.

Використовувати подібну комбінацію методів варто під наглядом фахівцем, тому найкраще відправити літню людину до спеціальної установи, де їй буде забезпечено цілодобовий повноцінний догляд.