Як схуднути у літньому віці? Поради від приватного будинку для людей похилого віку

пт, 02/28/2020 - 13:28
banner top

Скинути зайві кілограми після 60 років непросто, але цілком можливо. І це потрібно робити правильно. Звичайно, схуднути прагнуть не заради 90-60-90, багатьом людям у літньому віці скинути вагу рекомендують лікарі. Зайві кілограми – один із суттєвих факторів, які провокують діабет, гіпертонію, хвороби серця, атеросклероз судин, остеопороз, холецистит та інші хвороби.

Як скинути вагу у старечому віці?

Більшість людей віком за 60 років не можуть дозволити себе інтенсивним фізичним навантаженням, тому оптимальним варіантом стане перегляд раціону харчування. Для скидання зайвої ваги варто враховувати такі рекомендації:

  • Дотримуйтесь режиму. Їсти потрібно потроху, але 5-6 разів на день, щоб зменшити почуття голоду. Між основними прийомами їжі дозволяється вживати сирі овочі або фрукти з мінімальним вмістом цукру.
  • Знижуйте калорійність раціону. Людям за 60 потрібно вживати для харчування 1900-2100 кілокалорій щодня. Для схуднення це значення необхідно зменшити, але не варто різко створювати дефіцит калорій, тому може сильно ослабнути організм.
  • Виключіть із раціону жири, які важко перетравлюються. Потрібно відмовитися від ковбас, сала, вершкового масла та інших продуктів. Тварини жиру слід замінити рослинними – 25 г рослинної олії щодня у салатах.
  • Слідкуйте за вмістом білка в їжі. У раціоні має бути 0,8-1 г білка на кг маси тіла.

Також, за можливості, бажано збільшити фізичне навантаження - починати робити нескладні вправи, багато ходити пішки і зайнятися плаванням. Не завадить курс масажу у кваліфікованого фахівця у нашому будинку престарілих, який під час сеансів враховуватиме вікові показники та стан здоров'я пацієнтів.