Як відбувається реабілітація онкохворих у приватному будинку для людей похилого віку

вт, 05/05/2020 - 20:21
banner top

Реабілітація онкологічних хворих може бути складною не тільки через літній вік та супутні захворювання, а й через складну історію хвороби та функціональних порушень. У той час як багато пацієнтів із запущеною формою захворювання можуть безпечно проходити амбулаторну реабілітацію, іншим може знадобитися стаціонарна реабілітаційна допомога та догляд.

Комплексний догляд та лікування таких хворих можна отримати у приватному будинку для людей похилого віку. Робота з людьми похилого віку вимагає терпіння і особливої ​​уваги. Хвороба погіршує і так важкий характер літнього пацієнта, роблячи його нетерплячим і примхливим. Найголовніше в такій ситуації з розумінням поставитися до всіх слабкостей пацієнта похилого віку, підтримати його як морально так і фізично. Правильний настрій та посильна фізична активність допоможе впоратися з поганим самопочуттям та подолати тілесну слабкість.

Курс реабілітації

Реабілітаційна програма будуватиметься на дотриманні наступних умов:

  1.  Догляд та допомога медичного персоналу (доглядальниці/медсестри): допоможуть хворому здійснити всі необхідні гігієнічні процедури, простежать за дотриманням прийому їжі та лікарських препаратів, а також простежать і створять необхідні комфортні умови для лікування та проживання хворого пацієнта.
  2. Планові огляди лікаря та коригування плану реабілітації: здавання необхідних аналізів, вимірювання температури тіла, контроль за зростанням злоякісних утворень, призначення своєчасних профілактичних та імунозміцнювальних процедур.
  3. Дотримання лікувальної дієти та режиму дня: збалансоване, легко перетравлюване харчування, багате на овочі та фрукти, активний спосіб життя з щоденними посильними фізичними навантаженнями та розклад режиму дня з дотриманням тимчасових рамок.
  4. Соціальна затребуваність: спілкування з однолітками допоможе проживати цей період життя, не виходячи зі звичних рамок поведінки. Професійна психологічна допомога допоможе впоратися зі страхами і не дасть зневіритися.
  5. Паліативна допомога: усунення болю та симптоматична терапія, спрямована на підтримку фізичного стану пацієнта, соціальна та психологічна підтримка хворого та його родичів, поліпшення якості життя невиліковно хворого пацієнта протягом усіх етапів хвороби. Усі види соціальної підтримки доступні в платному хоспісі для тяжкохворих пацієнтів, які перебувають на пізніх стадіях хвороби.

У домашніх умовах дотриматися всіх рекомендацій і правил догляду за онкологічними хворими практично неможливо і найчастіше рідні хворого звертаються за допомогою до спеціалізованих установ. Найголовніше зробити правильний вибір та довірити догляд за рідною людиною професіоналам своєї справи. Ми завжди стежимо за якістю послуг і працюємо тільки з першокласними професіоналами та фанатами своєї справи. Курс реабілітації в нашому будинку для літніх людей приведе до одужання, або, як мінімум, полегшить перебіг хвороби.